Oblastní liga

Oblastní liga zakončila základní část, kterou ovládl Chlumec

Poslední víkend základní části přinesl pět zápasů. Dvě utkání odehráli Pivní veteráni, kteří si připsali šest bodů, a díky tomu obsadili třetí místo v tabulce. Druhá příčka po další výhře patří Děčínu, prvenství slaví Chlumec. Další víkend jsou na programu čtvrtfinálové zápasy.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. SK Dubí B 6:4 (0:1, 4:0, 2:3)

V první třetině se sice jako první ujalo vedení Dubí, ale Pivní veteráni ovládli část druhou. Postupně dali čtyři branky a otočili skóre ve svůj prospěch. Závěrečnou patnáctiminutovku opět vyhráli hosté, kteří si po jednom gólu domácích připsali tři přesné trefy. Vyrovnat zkusili při hře bez brankáře, ale prázdnou bránu trefil Matyáš Čaloun, který potvrdil domácí vítězství.

SK Dubí B vs. HbC Kings Teplice 10:0 (2:0, 2:0, 6:0)

Druhý zápas víkendu už se Dubí povedl na jedničku. V neděli se střetlo s Teplicemi, se kterými udrželo čisté konto. V prvních dvou třetinách dali domácí po dvou brankách. Nejvíce se jim pak povedla poslední třetina, ve které dali hned šest gólů. Se všemi střelami si poradil Josef Sobotka, šest branek vstřelil David Bím, o jeden méně pak Petr Fiala.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 2:12 (0:3, 1:4, 1:5)

Třetí místo tabulky si po druhé výhře víkendu zajistili Pivní veteráni. Ve druhém zápase na ně čekali Foreads a hostům se dařilo hned od začátku. Postupně se dostali do sedmibrankového vedení. Těsně před druhou sirénou se poprvé prosadili také domácí. V poslední části využil Tomáš Giesel přesilovou hru, ale další gól už jim Pivní veteráni nedovolili. Naopak hosté přidali ještě čtyři branky a připsali si jasnou výhru. Čtyřmi góly se na ní podílel Matyáš Čaloun, třemi Martin Černý.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. Wolves Chomutov 1:14 (0:4, 1:4, 0:6)

Nejvíce branek víkendu vstřelil Chomutov, který se zastavil na čtrnáctce. Jeho řádění odnesly Neštěmice. Po osmi gólech daly svoji jedinou branku zápasu také Neštěmice, když přesilovou hru využil Lukáš Štofčo. Chomutov ale nebrzdil, naopak si připsal dalších šest zásahů. Pětigólovým střelcem se stal Daniel Himl.

HBC Black&White Děčín vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 8:2 (2:0, 3:0, 3:2)

O výsledek se nemusel strachovat ani Děčín, protože Orlík se poprvé trefil až za stavu 4:0. Na gól hostů ale odpověděli dvěma přesnými trefami opět domácí. Orlík sice ještě v závěru využil přesilovou hru, ale poslední slovo měl domácí Richard Janda. Tři body do tabulky už na druhém místě Děčína nic nezměnily.