Oblastní liga

Teplice otočily v Oblastní lize zápas s Neštěmicemi ve třetí třetině

Po první bezbrankové třetině se ujaly vedení Neštěmice, ale Teplice daly v závěru pět branek a rozhodly o své výhře. Chlumci se dařilo od samého začátku a o body se nemusel strachovat. Rozdílem jednoho gólu zvítězil Orlík, který si těsně poradil s Foreads.

HbC Kings Teplice vs. HSÚ Sharks Neštěmice 5:1 (0:0, 0:1, 5:0)

Střelecky zápas jasně ovládly Teplice, ale dlouho se jim nedařilo prosadit. Po první bezbrankové třetině se poprvé v zápase dostaly do vedení Neštěmice. Dvě minuty před druhou sirénou se do černého trefil Radek Hůja. Další branku už si ale hosté nepřipsali. Naopak se začalo dařit Teplicím. V poslední patnáctiminutovce dali domácí pět gólů, otočili zápas a připsali si plný počet bodů.

Wolves Chomutov vs. HSÚ SHC Warriors Chlumec 1:7 (0:3, 1:2, 0:2)

První třetina patřila hostujícím bratrům Prokopům, kteří dali dohromady tři branky. Ve druhé části využil přesilovou hru Aleš Gelhof, který ale dal jedinou branku domácích. Naopak Chlumci se dařilo i nadále. Postupně dali hosté další čtyři góly a došli si pro vítězství 1:7. Pod čtyřmi trefami je podepsaný Lukáš Prokop.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 5:4 (3:0, 0:4, 2:0)

Nejvyrovnanějším zápasem bylo střetnutí Orlíku a Foreads. V první třetině se sice domácí ujali tříbrankového vedení, ale hosté zbraně nesložili, a naopak ovládli druhou patnáctiminutovku. Čtyřmi góly otočili zápas ve svůj prospěch. V závěrečné části nejprve využili domácí přesilovou hru a následně si vzali zpátky vedení. Těsný náskok se jim podařilo udržet až do závěrečné sirény, a dostali se díky tomu v tabulce před Foreads.